ZŠ Šrámkova, Opava

Organizace šk. roku. Adopce na dálku. Akce pro MŠ. Etická výchova. Zavádění EtV. Příklady dobré praxe. Z Gélová. D Kurečková. A Königová. A Matoušková. S Plesníková. J Šimkovská. J Výtisková. Deník šk. zahrady. Stránka projektů. Rodilí mluvčí do škol. 353;kolní družina. 1 oddělení. 2 oddělení. 3 oddělení. 4 oddělení. 5 oddělení. 6 oddělení. 382;ákovský parlament. Archiv tříd. Rok 2013 - 2014. 10 Srpen, 2015. Proč si vybrat právě naši školu. Konzultační hodiny pro rodiče. Dopolední svačinky pro děti.

OVERVIEW

The site skola-opava.cz presently has a traffic classification of zero (the lower the more users). We have inspected one page within the web site skola-opava.cz and found six websites interfacing with skola-opava.cz. We were able to detect two public web sites retained by this website.

SKOLA-OPAVA.CZ TRAFFIC

The site skola-opava.cz is seeing variant levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for skola-opava.cz

Traffic ranking (by month) for skola-opava.cz

Traffic ranking by day of the week for skola-opava.cz

LINKS TO DOMAIN

VZDĚLÁVACÍ PORTÁL PRO ŽÁKY A STUDENTY, PEDAGOGICKÉ PRACOVNÍKY A PRO RODIČE S INFORMACEMI O DŘEVOZPRACUJÍCÍM A STAVEBNÍM PRŮMYSLU V MORAVSKOSLEZKÉM KRAJI. Vzdělávací portál vznikl v rámci projektu. Popularizace a zvýšení kvality výuky dřevozpracujících a stavebních oborů v Moravskoslezském kraji. ročník soutěže Učeň tesař . Exkurze pro ZŠ a SŠ.

WHAT DOES SKOLA-OPAVA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skola-opava.cz Mobile Screenshot of skola-opava.cz Tablet Screenshot of skola-opava.cz

SKOLA-OPAVA.CZ SERVER

We revealed that a lone root page on skola-opava.cz took two thousand and sixteen milliseconds to come up. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
81.2.194.165

SERVER OS

We detected that skola-opava.cz is operating the Apache/1.3.41 (Unix) mod_ssl/2.8.31 OpenSSL/0.9.8k operating system.

ZŠ Šrámkova, Opava

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site had the following in the web page, "Proč si vybrat právě naši školu." The header had aktivní škola as the highest ranking keyword. This keyword was followed by světová škola, škola pro demokracii, and zdravá škola which isn't as urgent as aktivní škola. The other words the site uses is adopce na dálu. ozdravný pobyt is also included and will not be seen by search engines.

SEEK MORE BUSINESSES

Škola za pse K9 Zagreb

Škola K9 Team Zagreb educira sve pasmine bez obzira na dob. Također postoji mogućnost dolaska u Vaš dom. Također vršimo ispravljanje lošeg ponašanja, te rad s vrlo agresivnim psima. Ako ste izgubili svaku nadu u Vašeg psa slobodno nam se obratite s povjerenjem. Psi za posebne namjene - PPD. Tim stručnjaka koji su ljubav i posao nasljedili od svojih roditelja.

ОШ Борислав Пекић

Школа Борислав Пекић је новооснована школа у новобеоградском насељу Бежанијска коса. 1986 године урађен је пројекат за изградњу школе. Два пута је постављен камен темељац. године Министарство просвете је склопило уговор са Републичком дирекцијом за обнову о суфинансирању радова. Министарству просвете и спорта Републике Србије као инвеститору у изградњи овог објекта помогле су и Владе Грчке и Јапана . Jавнa набавка мале вредности за. Набавку добара - електричне енергије.

O základní škole

Základní škola a Mateřská škola Petrovice okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace, vzdělává žáky od konce 70. Navštěvují ji žáci nejen z Petrovic, ale také z okolních obcí. V současné době vzdělává žáky I. Okres Ústí nad Labem,.

Kurzy potápění Brno - Kurzy potápění SECRET OF THE SEA DIVING CENTER Brno

Tým Secret of the Sea. Mexiko - Playa del Carmen. Egypt - šestidenní potápěčské safari - St. Secret of the Sea,. Powered by SCUBAPRO, SUBGEAR and SSI. Kvalita, individuální přístup a bezpečnost jsou u nás na prvním místě! Technické kurzy potápění XR a TXR. Zkušební ponor - SSI TRY SCUBA. Potápění je mnohem jednodušší, než si možná myslíte! Kurzy potápění Brno a Vyškov.

Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o.

Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s. Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s. je moderní střední škola, která se nachází v Olomouci v blízkosti hlavního vlakového nádraží. Se svou kapacitou 650 žáků je největší soukromou střední školou v kraji.